Іль Міні Моніні – здорове харчування з самого раннього віку

Monini Classico оливкова олія №1 в Італії

Іль Міні Моніні – здорове харчування з самого раннього віку.

Мін Монін – олія першого холодного віджиму для наймолодших членів родини та їх рідних. Ця олія є незамінним джерелом корисних жирів та одним з основних елементів сучасної дієти здорової родини.

Сформувати у дитини звичку їсти те, що є корисним  - одна з найважливіших речей яку ви можете зробити для вашого малюка!Використання оливкової оліє у раціоні харчування вашої дитини є здоровою альтернативою іншим видам рослинних олій та вершковому маслу. Добре відомо, що дієта багата на оливкову олію допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань та хвороби серця. Оливкова олія містить у великій кількості ненасичені жирні кислоти, вітаміни, антиоксиданти, що робить її невід’ємною частиною здорового харчування дітей.

За складом оливкова олія є подібною до материнського молока та містить більше полі ненасичених кислот ніж інші олії.Педіатри в країнах Середземномор’я, де оливкова олія є продуктом щоденного вживання,  рекомендують використовувати її у раціоні дитячого харчування з раннього віку.  Декілька крапель олії можуть бути додані до домашніх супів та каш для зовсім маленьких, адже олія добре перетравлюється та слугує джерелом ліпідів.

Оливкова олія стимулює правильний розвиток тканин та кісток у дітей, а також допомагає засвоювати жиророзчинні вітаміни A, D, E, F.Крім цього, оливкова олія гарно підкреслює смак готових страв, роблячи дитяче харчування не тільки корисним, але й більш смачним. Оливкова олія стимулює кишечник, що допомагає при проблемах із запором у дітей. Використання оливкової олії в дитячому харчуванні сприяє захисту слизової оболонки шлунка, стимулює імунну систему та має протизапальні властивості.